Menu

Abbott
Cart

O nás

O násDivize Abbott Diabetes Care se zabývá vývojem produktů pro pohodlné monitorování glukózy v krvi a zaváděním systémů, jejichž použití je jednoduché, které vyžadují menší vzorek krve a poskytují výsledky rychleji. Divize Abbott Diabetes Care navrhuje, vyvíjí a vyrábí řadu systémů pro monitorování glukózy a testovací proužky pro použití v domácích i zdravotnických podmínkách. Mezi hlavní značky patří FreeStyle Optium, FreeStyle Lite a FreeStyle Freedom Lite. Kromě systémů pro monitorování glukózy v krvi a produktů pro kontrolu diabetu se divize Abbott Diabetes Care zaměřuje také na vzdělávání diabetiků s cílem zlepšit kvalitu jejich každodenního života a pomoci jim vést aktivní a zdravý životní styl.

Historie divize Abbott Diabetes Care

Společnost Abbott vstoupila na trh se systémy pro monitorování glukózy v krvi v roce 1996, kdy došlo k akvizici se společností MediSense. V dubnu 2004 společnost Abbott ohlásila akvizici se společností TheraSense. Společnost TheraSense byla vedoucí společností v oboru vývoje zařízení pro selfmonitoring glukózy, která vyžadují velmi malý vzorek krve a umožňují rychlé získání výsledků měření, a to téměř bezbolestně. Akvizice se společností TheraSense posílila pozici společnosti Abbott na velkém rozvíjejícím se trhu s přístroji pro monitorování glukózy v krvi.

O společnosti Abbott

Společnost Abbott je globální farmaceutická firma se širokým portfoliem produktů, která se věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a distribuci farmaceutických a zdravotnických produktů, včetně nutričních produktů a zdravotnických a diagnostických prostředků. Společnost má v současné době více než 94 000 zaměstnanců a distribuuje produkty ve více než 150 zemích.

KSAA-A34J7QE

Přihlásit se nebo Registrovat