Menu

Abbott
Cart

Registrace do věrnostního programu

Registrace do věrnostního programu „O něco lehčí život“.

Získejte služby a výhody pro registrované členy. Registraci můžete provést pro glukometry FreeStyle Optium, FreeStyle Lite, FreeStyle Freedom Lite, Optium, FreeStyle Mini, FreeStyle Freedom a Optium Omega.

V případě, že potřebujete asistenci, volejte bezplatnou infolinku 800 189 546 nebo nám napište na glukometr@abbott.cz.

Osobní údaje

Informace související s léčbou

×

Výběr glukometru


refresh

Zaškrtnutím tohoto políčka a odesláním vyplněného dotazníku potvrzuji, že výslovně souhlasím se zařazením svých osobních údajů nebo osobních údajů osoby, jejíž jsem zákonným zástupcem, včetně údajů citlivých, týkajících se zdravotního stavu v rozsahu uvedeném v dotazníku (dále jen údaje) do databáze společnosti Abbott Laboratories, s.r.o., jakožto správce, se sídlem Praha 6, Hadovka Office Park, Evropská 2591/33d, PSČ 160 00, IČ: 25095145, za účelem vyhodnocení akce „Získejte doživotní záruku“ a dalšího marketingového zpracování.

Marketingovým zpracováním se rozumí nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích, zahrnující i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků. Tento souhlas je udělován na dobu neurčitou, respektive do jeho odvolání. Udělení souhlasu je zcela dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli odvolán písemně na adrese správce a pro zasílání obchodních sdělení elektronicky i v každém jednotlivém obchodním sdělení. Souhlasím s tím, že údaje mohou být případně zpracovány na základě pověření správce dle § 6 zákona č. 101/2000 Sb., tzv. zpracovateli za dodržení všech bezpečnostních opatření k jejich ochraně.

Beru na vědomí, že mám práva dle §§ 11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že mám právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu nesprávných osobních údajů, právo na blokování, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. V případě pochybností o dodržování svých práv se mohu na správce obrátit se žádostí o nápravu či vysvětlení. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů – www.uoou.cz.

KSAA-9PXKRSE

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Přihlásit se nebo Registrovat